TECHNISERV IT, spol. s r.o. působí na trhu jako silná, flexibilní společnost s českými vlastníky poskytující vysoce kvalifikované odborníky a služby. Prioritou společnosti je vývoj kvalitních softwarových aplikací na vysoké odborné úrovni s důrazem kladeným na bezpečnost poskytovaných řešení. Stálý profesní růst našich zaměstnanců zaručuje vysokou konkurenceschopnost a stabilní pozici společnosti na trhu informačních technologií, čehož dokladem jsou dlouhodobě rostoucí hospodářské výsledky.

TECHNISERV IT, spol. s.r.o. se podílela na zajímavých projektech, mezi které patřily např. Centrální registry, IS Ministerstva práce a sociálních věcí, IS Letiště Ostrava - Mošnov a IS Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář.

Společnost je rovněž významným partnerem společností Microsoft, IBM, Oracle, Huawei, Cisco, Fujitsu a dalších.

Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Junior Programátor(ka) na platformě .NET C#

Náplň práce:

  • Vývoj aplikací založených na platformě Microsoft .NET v prostředí Visual Studio / C#.
  • Specifické zaměření vývoje na webové aplikace, IS, ERP, DMS.

Naše požadavky:

  • Znalost a praktická zkušenost s programováním C#, .NET, HTML, CSS
  • Výhodou znalost MS SharePoint, ASP.NET, MVC, SQL.

Proč právě TECHNISERV IT, spol. s r.o.?

  • Budete pracovat ve společnosti s českými vlastníky, která stále roste.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Kromě měsíční mzdy u nás dostanete i bonusové ohodnocení - fiskální odměny až ve výši 12% roční mzdy, projektové odměny, vánoční odměny.
  • Nesetkáte se u nás s open space, máme vybavené klimatizované kanceláře.
  • Stanete se součástí přátelského neformálního kolektivu.
  • Podpoříme váš profesní rozvoj.
  • Budete moci využívat netradičních, dobrovolných teambuildingových akcí plně hrazených společností (lyžování v zahraničí, cyklovýlety, firemní snídaně, kino, divadlo, atd.).
  • Zajišťujeme občerstvení na pracovišti formou nápojů a pátečních firemních snídaní (zdarma).
  • Samozřejmostí je služební telefon a notebook s možností využití i pro soukromé účely.
  • Příspěvky na stravování, penzijní či životní pojištění a multisport kartu k tomu.
  • Máme relaxační místnost vybavenou sedacími pytli, Xboxem, fotbálkem a minikulečníkem.

Zaujali jsme Vás?
Prohlédněte si náš web www.techniserv-it.cz nebo Facebook https://www.facebook.com/techniservit/.

Zaujme-li Vás naše společnost, pošlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

Předem děkujeme za Váš zájem. Budeme kontaktovat všechny uchazeče odpovídající požadavkům na pracovní místo a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost TECHNISERV IT, spol. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů, a to formou e-mailu na adrese naší společnosti.

Společnost
TECHNISERV IT, spol. s r.o.
Adresa
Traťová 574/1, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

TECHNISERV IT, spol. s r.o., Hana Langerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.