Společnost STO je nadnárodním koncernem, který patří mezi špičky ve svém oboru a řadí se mezi technologické lídry ve stavebnictví v mezinárodním měřítku. Je předním specialistou a dodavatelem v oblasti fasádních zateplovacích systémů, fasádních a vnitřních povrchových úprav, předsazených fasád, akustických systémů, průmyslových podlah a také specialista na ochranu a sanaci betonu.
Veškeré nabízené produkty a služby firmy Sto slouží k jedinému cíli: vytvořit, zachovat a zvýšit hodnotu i estetiku staveb.

Obchodně-technický zástupce - dřevostavby

Pracovní náplň:

  • Oslovování potencionálních klientů ve stavebním průmyslu (systémoví dodavatelé dřevostaveb, garáží, kontejnerů apod.)
  • Prodej výrobků ve svěřeném regionu: Zlínský kraj, Ostravsko a Žilinský kraj
  • Prezentace nabízeného technického řešení, včetně odborné argumentace
  • Spolupráce s realizačními firmami a projektanty

Požadujeme:

  • Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (občasná komunikace s mateřskou společností v Německu)
  • Technické a aplikační vědomosti v oboru dřevostaveb
  • Organizační a komunikační dovednosti při navazování obchodních vztahů
  • Orientaci na stavebním trhu daného regionu
  • Zkušenosti s přímým prodejem ve stavebnictví
  • Profesionální vystupování
  • Spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Různorodou a zajímavou práci u stabilní nadnárodní společnosti, která patří mezi přední celosvětové specialisty a dodavatele v daném oboru.
  • Kancelářské zázemí v Olomouci nebo Bratislavě
  • Přátelskou pracovní atmosféru
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok), po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • Provize z realizovaných zakázek
  • Vlastní organizaci práce a pracovního času
  • Služební automobil Škoda Octavia s možností použití i na soukromé účely
  • Služební mobil a notebook
  • 25 dní dovolené ročně
  • Po roce v zaměstnání příspěvek na důchodové připojištění

Společnost
Sto s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel