Historie úspěšné švýcarské společnosti Rondo sahá až do roku 1934. K založení dceřiné společnosti Rondo obaly s.r.o., která je součástí koncernu Körber a obchodní divize Medipak Systems, došlo v roce 2006 a od té doby se Rondo obaly stala vyhledávaným a férovým zaměstnavatelem v regionu.

Našim zákazníkům nabízíme sofistikovaná obalová řešení pro farmaceutický průmysl s kapacitou až 750 milionů papírových skládaných krabiček pro léky za rok. V současné době v Ejpovicích pracuje v moderním provozu více než 160 zaměstnanců.

Do našeho pracovního kolektivu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici :

Finanční účetní

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického směru
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví
  • orientace v daňové problematice
  • znalosti MS Office (Excel, Word)
  • znalost účetních programů, SAP
  • zkušenosti na obdobné pozici

Osobní předpoklady:

  • samostatnost, zodpovědnost
  • proaktivní přístup k práci
  • pečlivost a smysl pro detail

Náplň práce:

  • účtování a sledování stavu a pohybu na jednotlivých finančních účtech
  • zápočty pohledávek a závazků, konfirmace
  • účtování DOFA/VYFA, účtování a sledování stavu a pohybu na účtech nákladů a výnosů v členění dle středisek
  • zpracování DPH, souhrnného a kontrolního hlášení
  • zpracování statistických výkazů a hlášení
  • příprava podkladů pro audit a daňové poradce
  • příprava podkladů pro účtování o majetku, zařazovací a vyřazovací protokoly
  • účtování dalších nákladů

Nabízíme:

  • 13. mzda (ve 100%)
  • Q-Bonus ve výši 6.600 Kč (dle sjednaných cílů)
  • 2 sick days, dovolená nad rámec ZP (za každé 2 roky 1 den DOV navíc)
  • Vzdělávací jazykové a odborné jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč

Nástup: dohodou

Svůj motivační dopis včetně životopisu v ČJ a v jednom cizím jazyce (NJ nebo AJ) zasílejte na níže uvedený kontakt

Společnost
Rondo obaly s.r.o.
Adresa
Zemská 230, Ejpovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní, Referent, Vkládání dat do počítače, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel