Nakladatelství JIRI MODELS a.s., působící 29 let na mezinárodním trhu, s obratem 100 mil. Kč, rozšiřuje tým a hledá kandidáta/kandidátku s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější.

Redaktor grafiky / kreativní manažer

Pozor, rozšiřujeme náš kreativní tým! Nabízíme ojediněle kreativní pozici v jihočeském regionu. Vhodnou také pro absolventy grafických a designových oborů s komunikativní znalostí anglického jazyka.

Pracovní náplň:

  • tvorba nových publikací a výrobků pro děti (produktový a obalový design)
  • spolupráce a komunikace s externími grafickými designéry (projektové řízení)
  • práce se světovými i lokálními licencemi (Walt Disney, Mimoni, Star Wars, Krtek aj.)

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • komunikační a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • schopnost samostatně kreativního myšlení
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • nadstandardní znalost práce s PC
  • pečlivost
  • zkušenosti s technickou redakční prací jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • seberealizaci prostřednictvím samostatné a kreativní práce
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • jistotu stabilního zaměstnavatele
  • prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
  • HPP, rozšiřujeme tým, čili nástup ihned, příp. dohodou

místo výkonu práce: Písek

Prosíme o zaslání životopisu s odkazem na Vaše portfolio nebo přiložení portfolia ve formátu pdf

V případě, že budete vybrán/a pro další kola výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Společnost
JIRI MODELS a.s.
Adresa
Vladislavova 250, Písek – Pražské Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel