Firma Charvát a.s. je 100% česká rodinná firma, která se zabývá výrobou hydroizolačních asfaltových pásů a střešních šindelů.
Svým objemem výroby a kvalitou produktů se řadíme mezi přední české výrobce. Více jak 70 % naší produkce směřuje do zahraničí, zejména do Německa, kde naše firma působí v silné domácí i zahraniční konkurenci již od roku 1993.
V roce 2015 jsme získali 1. místo v prestižním ekonomickém žebříčku "Štiky českého byznysu" za Královehradecký kraj. Patříme do Registru solventních firem.
Naší prioritou je stabilní kvalita, vysoká míra spolehlivosti, profesionalita a lidskost.
Naše webové stránky naleznete viz následující odkaz: www.charvat.cz

Manažer/manažerka pro Slovenskou republiku

Na novou pozici hledáme MANAŽERA/MANAŽERKU

PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU.

Náplň práce:

  • Monitoring trhu.
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oboru za účelem vytvoření zákaznické sítě.
  • Vedení osobních obchodních jednání.
  • Zpracování obchodních nabídek a smluv, práce s firemním systémem SQL EKONOM.
  • Spolupráce s centrálou ve VČ kraji - ochota dojíždět pravidelně ve 14-denních intervalech na centrálu společnosti.

Požadujeme:

  • prokazatelné obchodní zkušenosti na podobné pozici ve stavebnictví - min. 3 roky,
  • znalost místního trhu a obchodních kontaktů,
  • SŠ vzdělání,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • výborné prodejní, prezentační a komunikační dovednosti, příjemné a seriózní vystupování,
  • spolehlivost a proaktivitu, tah na branku,
  • týmového ducha,
  • samostatnost, zodpovědnost a loajalitu,
  • znalost maďarského jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • příjemné motivační finanční ohodnocení,
  • provize z prodeje,
  • provize za nové zákazníky,
  • dlouhodobou perspektivu uplatnění,
  • 5 týdnů dovolené,
  • služební automobil, telefon, notebook,
  • stravné v maximální výši,
  • po zapracování možnosti pracovního poměru na dobu neurčitou,
  • přátelský kolektiv,
  • možnost seberealizace - inovativní myšlenky vítány,
  • vstupní zaškolení v problematice hydroizolací,
  • zázemí silné, stabilní rodinné společnosti,
  • příspěvky na firemní akce.

Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás náš inzerát oslovil, neváhejte nás kontaktovat! Možná právě Vás hledáme...

Motivační dopis společně s životopisem s uvedením místa působnosti prosím zasílejte výhradně písemně na email slečny Antesové.

Společnost
Charvát a.s.
Adresa
Družstevní 289, Doudleby nad Orlicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Maďarština (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Charvát a.s., Kamila Antesová
775 880 864