Úspěšná nezisková organizace s dlouholetou tradicí v oblasti sociálních služeb hledá kandidáta na pozici:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro aktivizaci a poradenství

pro detašované pracoviště v Břeclavi.

Jste tvůrčí člověk? Umíte aktivně pracovat? A trávíte svůj volný čas proaktivně?

Dokážete vymýšlet, hledat, tvořit, realizovat akce pro sociálně potřebné?

Hledáte uplatnění svých znalostí a zkušeností v neziskovém sektoru?

Naplňuje vás pomáhat druhým? Umíte pracovat zcela samostatně?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, jste ten správný člověk pro naši neziskovou organizaci!

Naše organizace pomáhá nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Zajištění poskytování registrovaných služeb:

Aktivizační služby zrakově postiženým dle § 66 Zák. 108/2006 Sb.

Poradny pro zrakově postižené dle § 37 Zák. 108/2006 Sb.

Asistenční služby nevidomým dle § 42 Zák. 108/2006 Sb

  • přijímání zakázek klientů, uzavírání smluv s klienty,
  • tvorba, příprava, zajištění a realizace akcí v rámci sociální aktivizace,
  • sociálně-právní poradenství klientům v rámci sociální poradny,
  • pomoc při řešení konkrétních nepříznivých situací klientů,
  • poskytování informací ve věci kompenzačních pomůcek, komunikace s úřady,
  • tvorba a realizace individuálních plánů,
  • hodnocení služby a péče o chod střediska,
  • depistáž a motivace stávajících klientů k využívání našich služeb,
  • spolupráce na tvorbě standardů kvality sociálních služeb,
  • účast na celodenních aktivitách pro klienty i mimo Břeclav,
  • zapojení a práce v případných EU projektech,
  • spolupráce na akcích pro klienty a veřejnost,
  • prezentace služeb společnosti.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • VOŠ, VŠ vzdělání dle Zákona o sociálních službách,
  • výbornou znalost Zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb,
  • znalost a praxi v individuálním plánování,
  • vynikající organizační a komunikační dovednosti,
  • pokročilou práci s Wordem, Excelem a internetem,
  • výborný timemanagement, preciznost,
  • vysokou míru odpovědnosti, samostatnosti, proaktivitu, loajalitu,
  • odolnost vůči stresu, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce,
  • schopnost pozitivní kritiky a schopnost kritiku přijímat,
  • kladný vztah k seniorům, empatie, ochota, diskrétnost,
  • čistý trestní rejstřík.

VÝHODOU PRO VÁS BUDE, POKUD BUDETE MÍT ……

  • praxi a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka min. 1 rok,
  • praxi a zkušenosti s prací v neziskovém sektoru,
  • praxi a zkušenosti s prací s nevidomými/ slabozrakými.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • práci na HPP na plný nebo zkrácený úvazek, na dobu určitou (s možností prodloužení),
  • smysluplnou práci v organizaci, jejímž cílem je zvyšování kvality života zrakově postižených občanů,
  • možnost rozvíjet vaše pracovní schopnosti,
  • profesní růst v rámci dané pozice,
  • společné supervize zaměstnanců,
  • vzdělávání dle Zákona o sociálních službách, i nad rámec,
  • platové ohodnocení dle možností neziskové organizace, dle praxe a zkušeností uchazeče,
  • benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené po odpracování 1. roku, 3 dny zdravotního volna.

DALŠÍ INFORMACE

  • místo výkonu práce Břeclav,
  • vhodné i pro OZP (nutná fyzická pohyblivost a stabilizovaný zdravotní stav),
  • výběrové řízení v Brně v 11/2018, nástup ve 12/2018 nebo dle domluvy.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím životopis a motivační dopis na téma "Proč chci dělat tuto práci?" prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na Vaši odpověď.

Společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s. si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s., se sídlem Brno, Chaloupkova 7, 612 00 zpracovala vaše osobní údaje pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
TyfloCentrum Brno, o.p.s
Adresa
Břeclav
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.