Významná výrobní společnost z Nového Boru hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Obchodní zástupce/manažer obchodu

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/MANAŽER OBCHODU

Informace o aktuálně obsazované pracovní pozici:

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních kontaktů a zákazníků,
  • zpracování technických nabídek řešení dle požadavků zákazníka,
  • udržování a rozvíjení dobrých obchodních vztahů se zákazníky firmy,
  • aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy,
  • komunikace s novými a potencionálními zákazníky.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ,
  • praxe v oboru velkou výhodou,
  • manažerské schopnosti,
  • obchodní dovednosti,
  • velmi dobrá znalost práce na PC,
  • flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • požadované jazyky – AJ a NJ (výborná znalost slovem a písmem),
  • španělština a francouzština výhodou.
  • bezúhonnost,
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek, flexibilní pracovní doba,
  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí,
  • motivující finanční ohodnocení dle dosažených výsledků,
  • možnost trvalého vzdělávání a odborného rozvoje,
  • nástup dle dohody.

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny mimořádného volna, systém zaměstnaneckých výhod Gallery Beta, penzijní připojištění atd.

Místo výkonu práce - Nový Bor.

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení uvítáme Váš strukturovaný životopis a průvodní dopis.

Společnost
Crystalex CZ, s.r.o.
Adresa
B. Egermanna 634, Nový Bor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Crystalex CZ, s.r.o., Irena Bartošová
487 742 492