Co vás čeká

  • Zajištění aktivit spojených s propagací centra HiLASE a programu Světlo ve službách společnosti v rámci Strategie AV21
  • Pořádání popularizačně-vzdělávacích akcí (plánování, příprava a pořádání konferencí/ technologických workshopů/ exkurzí a dalších typů akcí pro odbornou komunitu a veřejnost)
  • Zajištění PR aktivit, např. aktualizace webových stránek a soc. sítí, komunikace s médii, příprava tiskových zpráv a článků v médiích
  • Podpora komunikace mezi vědeckou a komerční sférou, spolupráce s odd. Business Development při realizaci marketingových aktivit

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Práce na částečný úvazek
  • VŠ vzdělání
  • Skvělé organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • Samostatnost při plnění úkolů a zároveň schopnost týmové spolupráce
  • Vstřícnost, ochota učit se novým věcem a smysl pro humor
  • Znalost anglického jazyka na úrovni C1 dle CEFR
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou a rozmanitou práci, kde se rozhodně nebudete nudit
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Časovou flexibilitu
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • Příležitost pracovat v unikátním vědeckém centru
  • Práci v příjemném prostředí s přátelským mezinárodním kolektivem
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • Pracoviště v moderní obci Dolní Břežany na hranici Prahy s dobrou dopravní dostupností a zázemím

Společnost
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. - Centrum HiLASE
Adresa
Za Radnicí 828, Dolní Břežany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. - Centrum HiLASE, Olga Lakomá
702 086 170