Česká firma působící v potravinářském průmyslu hledá vhodného kandidáta pro vedení obchodního týmu pro region Česká republika a Slovensko na pozici

Obchodní ředitelka/ředitel

Firma působí v České republice 23 let a patří mezi přední dodavatelské společnosti v oblastech kořenících směsí, technologických přísad a marinád v masném, mlékárenském a pekařském průmyslu.

Hledáme kolegyni/gu s obchodními a manažerskými dovednostmi v oblasti rozvoje obchodu. Pozice je příležitostí pro všechny obchodně orientované uchazeče, kteří mají zkušenosti s vedením týmu obchodních zástupců, chtějí se dále rozvíjet a uplatňovat své zkušenosti.

Uchazečka/č musí

  • umět komunikovat
  • být empatická/ý
  • měla/l by mít schopnost plánovat a organizovat svoji práci a práci obchodního týmu
  • koordinovat jednotlivé obchodní a projektové aktivity celého týmu a mít profesionální vystupování

Měla/l by být odolná/ý proti stresu a mít schopnost vlastní motivace a motivace všech členů obchodního týmu.

Dále by měla/l být zodpovědný, důvěryhodný, bezúhonný s vysokou pracovní morálkou a podporou kvalitních vztahů uvnitř společnosti.

Důležitým předpokladem pro tuto pracovní pozici je praxe z potravinářského průmyslu minimálně 3 roky na některé z vedoucích obchodních či výrobních pozic.

Nabízíme nadprůměrné finanční ohodnocení a propracovaný systém benefitů.

Popis pozice – náplně práce:

  • Řízení a koordinace aktivit a projektů obchodního týmu s cílem plnění obchodních plánů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Pravidelná komunikace s významnými zákazníky v ČR a SK
  • Manažerská koordinace jednotlivých obchodních případů
  • Analýza prodejů a reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, ideálně VŠ se zaměřením ne technologii zpracování masa
  • Zkušenosti na obchodní pozici v potravinářském průmyslu
  • Dobrá znalost na PC ( MS Office )
  • Výborné komunikativní a reprezentativní schopnosti
  • Znalost NJ nebo AJ na úrovni B2
  • Ochotu dále se vyvíjet a pracovat na své kariéře
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaměstnání v zavedené a rozvíjející se společnosti
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnoceni ( pevná a pohyblivá složka )
  • Služební vůz i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • Nadstandardní a osobní přístup k zaměstnancům

Společnost
Müller Food Additive, s.r.o.
Adresa
Bečovská 1531/6, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Potravinářství, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Müller Food Additive, s.r.o., Karel Ivanovský
602 114 888