Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Grafik / grafička

Máte kreativního ducha, komunikační dovednosti, rozumíte si s počítačem máte vzdělání nebo zkušenosti z marketingu? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici Grafik.

Na pobočku v Pardubicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici Grafik.

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?

Zadávání inzerce a tvorba návrhů
Tvorba katalogů
Zajišťování akcí pro zákazníky
Administrace www stránek

Co od Vás očekáváme?

Dobrá znalost práce na PC a grafických programů

Praxe nebo vzdělání v oboru
Zkušenosti z podobné pozice výhodou
Samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
Příjemné vystupování a komunikativnost
Odpovědnost, samostatnost, cílevědomost

Co Vám nabízíme:

Práci v stabilní společnosti
Práci v přátelském kolektivu
Motivující platové ohodnocení
Průběžné vzdělávání v oboru
Zaškolení na pozici ihned po nástupu
Termín nástupu: možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš CV.

V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Společnost
Maro s. r. o. , obchod a projekce
Adresa
Chrudimská 2811, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.