Všeobecný lékař s.r.o., společnost provozující síť ordinaci praktických lékařů, hledá do svého týmu přátelského kolegu na pozici

MARKETINGOVÝ A PR SPECIALISTA

Náplň práce:

tvorba marketingového plánu společnosti, budování značky
analýza trhu a konkurence
příprava a realizace marketingových kampaní pro ordinace a vyhodnocení jejich efektivity
příprava textů pro propagační materiály a tiskové zprávy
komunikace s novináři, zástupci obcí, grafikem, programátorem
správa webových stránek (wordpress) a profilů na sociálních sítích
organizace a příprava slavnostních otevření ordinací a firemních eventů
administrativa v rámci svěřené oblasti

Požadujeme:

VŠ vzdělání
praxe v oboru výhodou, ale vítáme i absolventy s akademickou praxí v oboru
aktivní a pozitivní přístup k práci, maximální flexibilitu
zájem o klasickou, alternativní a přírodní medicínu
excelentní psaný projev, výbornou znalost českého jazyka
špičkové komunikační dovednosti
anglický jazyk a německý jazyk na pokročilé úrovni
aktivní řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

příležitost pro seberealizaci
osobní rozvoj a možnost konkrétního kariérního růstu - společnost se rychle rozvíjí
příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru
pracovní notebook a mobilní telefon
cestování po celé ČR, setkávání se se zajímavými a inspirativními lidmi
práci na plný úvazek, nástup listopad/prosinec 2018
kancelář v Českých Budějovicích
nástupní plat 25 000 Kč /netto/

Společnost
Všeobecný lékař s.r.o.
Adresa
Dobrovodská 2054/53a, České Budějovice – České Budějovice 5
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Zdravotní volno/sickday, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

G8 Open s.r.o., Sirágiová Jana
608 493 080