Ekonomka-hospodářka na ZUŠ

Základní umělecká škola v Praze 5(zřizovatel Hlavní město Praha) příjme pracovnici na plný úvazek do pozice:

*Ekonomka-hospodářka

Požadavky:

* SŠ -maturita(podmínkou) nebo VŠ

* minimálně desetiletá praxe v podobné nebo stejné pozici v oblasti přípravy zpracování účetnictví, pro externí účetní

*velkou výhodou delší praxe v tomto oboru

* upřednostněné budou uchazečky z delší praxí v příspěvkové nebo případně rozpočtové sféry,nejlépe z rezortů školství ve stejné nebo podobné pozici s důrazem na znalosti ekonomiky v příspěvkové organizaci.

*v krajním případě je akceptovaná i uchazečka z privátní sféry se znalostmi ekonomiky a účetnictví.

* dobrá znalost práce na PC (Word ,Excell)

Pracovní náplň:

* příprava účetních podkladů pro finanční účetní

*příprava rozpočtu školy včetně měsíční a ročních závěrek

* zpracovávání vnitřních směrnic školy v oblasti účetnictví za podpory finanční účetní

* zpracovávání pololetních a ročních rozborů hospodaření

* sledování pohledávek a závazků školy

* evidence došlých a vydaných faktur

* evidence veškerého majetku školy

* evidence školného a půjčovného za hudební nástroje

* podklady pro uzavření pracovních smluv

* zpracovává podklady pro mzdovou účetní

* podrobné projednání pracovní náplně, bude prezentováno u osobních pohovorů.

Nabídka:

* plat dle nařízení vlády č.564/2006 a dle platových tříd a platových stupňů

* vzhledem k tabulkovým platům je nejvýhodnější platové zařazení u starších kandidátů s co největší délkou praxe.

* plat při desetileté praxi v této nebo podobné ekonomické nebo administrativní oblasti:

cca 33.500 Kč(fixní plat+ osobní ohodnocení+ příplatek za vedení)

*čím delší pracovní praxe, tím vyšší platové ohodnocení

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Ekonom, Účetní, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura