Prochazka & Partners hledá talentovaného kolegu, který bude odpovědný za podporu týmu konzultantů. Tato práce bude vyhovovat osobě s vynikajícími komunikačními, analytickými dovednostmi a schopností koordinovat více úkolů a aktivním přístupem.

Co Vás čeká?

* Profesionální poradenství pro korporátní klientelu

* Jednání s pronajímateli a developery komerčních a industriálních nemovitostí

* Příprava podkladů přehledů trhu, finančních analýz a prezentací

* Správa databáze trhu komerčních/industriálních nemovitostí v ČR a CEE

* Aktivní podpora na zajímavých projektech

* Příprava na pozici konzultanta

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

* Profesionální komunikaci a vystupování

* Zkušenost v korporátním prostředí výhodou

* Výbornou znalost českého a anglického jazyka

* Výborné organizační dovednosti

* Samostatnost, zodpovědnost a proaktivita

* Dobrou úroveň práce na počítači

Co Vám nabízíme?

* Zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě

* Nadstandardní finanční ohodnocení, a navíc bonusy odvislé od výkonu

* Profesionální zázemí v moderním pracovním prostředí na Václavském náměstí

* Možnost dlouhodobé spolupráce

* Možnost pracovat s experty v oboru komerčních nemovitostí a získání nedocenitelných pracovních zkušeností

* Vzdělávání v oboru, firemní výuka AJ

* 5 týdnů dovolené, sick days, Multisport karta, zajímavé teambuildingové akce a další benefity

Společnost Prochazka & Partners, s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje transparentně, korektně a v souladu s právními předpisy. Více informací najdete na www.prochazkapartners.cz/cv

Společnost
Prochazka & Partners s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 841/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Finanční analytik, Project Manager, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.