Mezinárodní ekologická nezávislá organizace.

Specialista/ka na lidské zdroje u Greenpeace

Greenpeace hledá kolegu/yni na pozici Specialisty/ky na lidské zdroje

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá samostatnou a proaktivní osobu na pozici Specialisty/ky na lidské zdroje. Vaším úkolem bude zajišťovat stabilní a bezproblémový chod kanceláře, hledání nových zaměstnanců, zvyšování spokojenosti stávajících zaměstnanců a péči o ně (vyplácení mezd, nemocenské, individuální potřeby zaměstnanců) Jedná se o náhradu za mateřskou dovolenou.

Náplň práce:

Poradenství pro zaměstnance v rámci lidských zdrojů
Komunikace s úřady (PSSZ, zdravotní pojištovny a další)
Organizace a vedení výběrových řízení (induction, profesionální rozvoj)
Aktivní účast v mezinárodním HR teamu
Podklady pro mzdy, spolupráce s externistkou
Evidence dovolených (sick day, nemocenská)
Správa osobních a citlivých dat
Implementace HR předpisů a naříení

Požadujeme:

znalost problematiky HR
výborné organizační a komunikační dovednosti, příjemné vystupování, empatie
komunikační znalost anglického jazyka
znalost práce s PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
znalost zákoníku práce a jiných předpisů a nařízení v oblasti HR
spolehlivost, samostatné a rozhodné jednání
schopnost motivovat a pozitivně měnit organizační kulturu

Nabízíme:

zázemí mezinárodní organizace
smysluplnou práci s přidanou hodnotou
přátelské pracovní prostředí
stravenky

Datum nástupu cca 15.12.2018 - 2.1.2019)

Smlouva na 1 rok s prodloužením (náhrada za mateřskou)

V případě zájmu pošlete motivační dopis v anglickém jazyce a CV (do předmětu uveďte : výběrové řízení na HR officera)

Společnost
GreenpeaceCouncil - Greenpeace Česká republika
Adresa
Prvního pluku 143/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Personalistika a HR, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Náborář, Personalista, HR specialista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace