Do zavedené PR agentury hledáme Business Development Managera, který bude mít na starosti vytváření a rozvoj obchodních příležitostí.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a realizace nových příležitostí, projektů a zákazníků
  • Rozvoj stávajících projektů z oblasti PR a marketingu
  • Komunikace s klienty, mediálními partnery a dodavateli
  • Identifikace obchodních příležitostí u nových i stávajících klientů, navazování strategických partnerství
  • Vytváření návrhů na zlepšení a rozšíření nabízených služeb
  • Kompletní zodpovědnost za realizaci mezinárodní soutěže včetně shánění partnerů

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
  • Základní znalosti v oblasti PR, marketingu a online propagace
  • Obchodní talent, příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti, orientace na výsledek
  • Kreativita, schopnost přicházet s novými nápady a uvádět je do praxe
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení - fixní plat, 13. a 14. plat v závisloti na výsledcích
  • Odměny dle dosažených výsledků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon, notebook, stravenky
  • Možnost občasné práce z domu
  • Možnost seberealizace a rozvoj vlastních projektů
  • Přátelský kolektiv, úzká spolupráce členů jednotlivých týmů
  • Práce ve stabilní společnosti s dobrými pracovními podmínkami

Společnost PRAM Consulting vznikla v roce 2001 jako čistě česká soukromá firma, která se od počátku zabývala poskytováním služeb v oblasti public relations. Již prvními zákazníky byly nadnárodní korporace, které mají v České republice středně velké zastoupení a potřebují spolupracovat s kreativní a pružnou agenturou, která vedle mediální komunikace zajistí i organizaci společenských akcí a další marketingové služby. Tento trend je viditelný i u současných zákazníků společnosti.

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte pomocí formuláře níže.

Společnost
PRAM Consulting s.r.o.
Adresa
Na Březince 930/6, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Online Marketing, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel