Název pozice:
Samostatná účetní (menší obchodní společnost)

Firma:
EasyCo s.r.o. je obchodní společnost zabývající se dovozem elektroniky a příslušenství k elektronice

Úvod:
Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici samostatné/hlavní účetní. Jeho/jejím úkolem bude zajistit kompletní vedení účetnictví společnosti.

Náplň práce:

  • Vedení a zpracování účetnictví v plném rozsahu
  • Zpracování daní – DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, DPPO, silniční daň, srážková daň, vyúčtování za zaměstnance
    Spolupráce s daňovým poradcem
  • Účtování dokladů a závěrkových operací, inventarizace účtů, účtování skladů, účtování mezd, odpisy, příprava a realizace plateb
  • Vedení, kontrola a zástup jedné juniorní účetní
  • Zpracování účetních závěrek (měsíční + roční)
  • Administrace účetního, skladového a obchodního systému – nastavení fakturace, skladů, EET
  • Pravidelná příprava finančních podkladů pro management
  • Příprava podkladů pro externí instituce: banky, pojišťovny, finanční správa, celní správa,
  • Odpovědnost za nastavení a kontrolu chodu účetních dokladů
  • Spolupráce s vedením společnosti a externím ekonomem na vývoji a zlepšování interních finančních a administrativních procesů

Požadavky:

  • Praxe s vedením účetnictví a znalost Českých účetních standardů a daňových zákonů je nutnou podmínkou
  • Středně pokročilá znalost MS Excel je nutností
  • Komunikativní znalost anglického jazyka je výhodou, ne však nutností.
  • Zodpovědnost, důslednost, schopnost určování priorit
  • Schopnost samostatné a týmové práce

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci v rychle rostoucí společnosti
  • Možnost ovlivňovat, budovat a zlepšovat procesy nejenom v rámci firemních financí
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Sick days
  • Významná sleva na firemní produkty
  • Nadstandardní pracovní prostředí

Společnost
EasyCo s.r.o.
Adresa
Bezová 1658/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EasyCo s.r.o., Patrik Pavelka