Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.

Asistent/ka právního oddělení s NJ

„Probuďte v sobě vášeň pro reality a staňte se součástí úspěšné mezinárodní společnosti!“

Firemní centrála v Německu (Weimar-Legefeld) hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka českého právního oddělení.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora českého právního oddělení
  • Vedení, správa a archivace písemností
  • Zpracování mezinárodní korespondence
  • Podpora při tvorbně smluv a kontrole faktur
  • Komunikace s externími právníky, bankami a úřady
  • Sledování a dodržování lhůt
  • Sestavování splátkových kalendářů, sledování příchozích plateb
  • Vytváření a aktualizace přehledů a vyhodnocování získaných dat
  • Příprava a účast na jednáních s vedením společnosti

Požadujeme:

  • Úspěšně ukončené SŠ/VŠ, ideálně právního nebo ekonomického směru
  • Pracovní zkušenosti v obdobné oblasti výhodou, ideálně z právnického oddělení ve firmě nebo z advokátní kanceláře
  • Komunikační dovednosti, organizační talent a schopnost pracovat samostatně
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • Dobrá znalost německého a českého/slovenského jazyka
  • Pracoviště na centrále společnosti ve Výmaru v Německu

Nabízíme:

  • Zázemí neustále rostoucí společnosti a moderní pracovní prostředí
  • Práci ve zkušeném mezinárodním týmu s každodenním využitím němčiny
  • Občerstvení na pracovišti, SODEXO kartu, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce a mnoho dalšího
  • Možnost ubytování ve firemních bytech nedaleko firemní budovy za výhodnou cenu

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak neváhejte a zašlete nám životopis a průvodní dopis v německém jazyce.

Více o skupině Saller se dozvíte na www.saller-bau.com.

Společnost
NewCo Immo CZ GmbH, odštěpný závod
Adresa
In der Buttergrube 9, 99428 Weimar-Legefeld, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Odborný asistent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Saller Group, Dana Mynaříková
+49 (0) 3643-8674-131
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.