Jsme významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. Specializujeme se na automatizaci technologických procesů v chemickém a farmaceutickém průmyslu. Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu. V těchto segmentech jsme respektovaným partnerem nejvýznamnějších firem na evropském trhu. V současné době hledáme nové posily do našeho týmu na pozici:

Ekonom junior

Náplň práce

• Práce s účetním systémem Helios
• Správa přijatých dokladů (faktury, dobropisy, zápočty)
• Urgence schvalování faktur
• Odpovědnost za přípravu podkladů pro externí účetní firmu
• Komunikace s projektovými vedoucími a dodavateli
• Alokace nákladů do interního projektového systému
• Vedení pokladny (CZK, EUR, USD, GBP)a správa cenin (stravenky, multi-poukázky, jízdenky a pod)
• Náhradní plnění

Nabízíme

• 25 dní dovolené
• Roční bonus
• Příspěvek zaměstnavatele na stravování
• Notebook, případně mobilní telefon
• Jazykové kurzy
• Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
• Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
• Kompletní zaškolení

Požadavky na zaměstnance

Vzdělání, praxe, znalosti

• SŠ (ekonomického směru)
• Znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Požadujeme

• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
• Dobré organizační schopnosti, flexibilita
• Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
• Praxe výhodou – na obdobné pozici v malé soukromé firmě (cca 10 lidí)
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (i po Praze)

Společnost
Process Automation Solutions s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.