Přidejte se do online cestovní kanceláře kde pracuje přibližně 25 lidí, kde je atmosféra otevřená a přátelská. Hledáme někoho se zájmem o práci v IT. Musíte mít praxi a velkou chuť se učit a makat na svých dovednostech. Budete pracovat s novými technologiemi s možností kariérního růstu. Pošlete své CV s motivačním dopisem ať víme proč vás to k nám táhne.
Pokud máte zájem pouze o projekt na určitou dobu také to můžeme nabídnout.

Java Developer v cestovní agentuře

Co Vás čeká

  • Především vývoj nových funkčností, řady aplikací od importu a správy dat, řešení objednávek, fakturace až po webový portál
  • Kombinace od úpravy databáze, přes business logiku až po GUI
  • Používání moderních technologií (Spring, Hibernate, REST, a další)
  • Agilní přístup k vývoji, ale časem SCRUM
  • Komunikace s externími programátory (v českém i anglickém jazyce)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe IT)
  • Ideální uchazeč by měl mít zkušenosti se Spring-em (MVC, bean, data), znalost SQL (konkrétně používáme databázi Oracle) a znalost HTML + CSS pro prezentační vrstvu
  • Důležitá je znalost českého jazyka

Jakou osobnost hledáme

  • Inovativní, přímou a otevřenou novým přístupům
  • Aktivní, samostatnou a s odpovědným přístupem k pracovním úkolům

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost JBoss, Jenkins, JQuery, Freemarker, TestNG

Co vám můžeme nabídnout

  • Motivující platové ohodnocení a odměny dle odvedené práce
  • Možnost HPP nebo OSVČ
  • Firemní benefity (stravenky, sportovní a kulturní vyžití, cestování,...)
  • Práci s moderními technologiemi v rychle se rozvíjejícím odvětví cestovního ruchu
  • Mladý a přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Stabilní zázemí internetové společnosti

Společnost
iSTEP CE s.r.o.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.