Analytics Data Factory je mladou dynamickou a flexibilní společností, která těží ze zkušeností s poskytováním služeb v oblasti data managementu a informačních systémů. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, máte chuť se realizovat? Neváhejte a přidejte se k nám!

IT Analytic

NÁPLŇ PRÁCE:

- Analýza business požadavků a podpora při jejich tvorbě

- Tvorba zadání pro vývojáře (návrh datových struktur, transformací, definice reportovaného portfolia dat…)

- Testování kvality vývojářských dodávek

- Součinnost na vývoji

POŽADUJEME:

- Analytické a systematické myšlení nutnou podmínkou

- Znalost SQL potřebná (SAS výhodou)

- Znalost bankovních systémů a dat (velkou výhodou)

- Znalost shell programování (velkou výhodou)

- Znalost python programování (velkou výhodou)

- Silná zainteresovanost na dosahování cílů

- Samostatnost a zodpovědný přístup

- pracovní nasazení, týmový duch, časová flexibilita

NABÍZÍME:

- místo v dynamicky se rozvíjející společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost osobního růstu a rozvoje

- home office

- vhodné pro absolventy

Společnost
Analytics Data Factory s.r.o.
Adresa
U Sluncové 666/12a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Analytics Data Factory s.r.o., Lenka Mahdal