Chcete si rozšířit obzory a získat nové zkušenosti? Rádi komunikujete s lidmi a láká Vás obchod? Jste zodpovědní a dokážete se postavit za svoje výsledky? Umíte určovat priority a preferujete různorodou práci? Pak hledáme právě Vás.

Import manager

Základní pracovní náplň

- každodenní komunikace se zahraničními obchodními partnery v anglickém jazyce,

- vedení pravidelných konferenčních hovorů s továrnami v Asii, následný reporting,

- udržování a rozšiřování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky,

- vyhledávání nových obchodních partnerů a výrobců,

- odpovědnost za včasný dovoz zboží opatřeného zákonnými dokumenty, EU certifikace,

- zastřešení veškerých logistických procesů společnosti,

- spoluúčast na tvorbě finančního plánu pro importované zboží,

- účast na zahraničních veletrzích a výstavách,

- organizace zahraničních návštěv a produktových školení, aktivní předklady z/do AJ.

Co by Vám nemělo chybět?

- SŠ nebo VŠ vzdělání,

- profesionální zkušenosti na obdobné pozici v rámci zahraničního obchodu (min. 3 roky),

- komunikativní angličtina na výborné úrovni, která Vám umožní vést obchodní jednání,

- nadšení a ochota neustále se zlepšovat,

- schopnost samostatné pečlivé a důsledné práce,

- silné komunikační a prezentační dovednosti, pozitivní přístup k obchodnímu partnerům i kolegům,

- radost z cestování, řidičský průkaz sk. B

Na co se můžete těšit

- zajímavá, kreativní a různorodá práce ve společnosti, která je lídrem na trhu v oblasti nákupu a prodeje motocyklového příslušenství,

- nezávislost při rozhodování, svoboda při vytváření strategií,

- motivační platové podmínky,

- věrnostní příplatky a odměny,

- služební telefon, internet v mobilu a notebook,

- prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti, kde vítáme nápady, nadšení a kreativitu,

- možnost setkání se zajímavými lidmi v našem oboru při účasti na výstavách a konferencích,

- příležitosti cestovat po Evropě i do zámoří,

- 5 týdnů dovolené,

- příjemné neformální prostředí nových kanceláří,

- možnost občasné práce z domova,

- podporujeme osobní i profesní rozvoj formou kurzů a školení,

- sleva na firemní výrobky.

Společnost
BIKERS CROWN, s.r.o.
Adresa
Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Logistik, Nákupčí, Office Manager, Specialista logistiky, Ředitel/manažer logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel