SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

Projektant/ka mostů a inženýrských staveb_209

Projektantka/projektant mostů a inženýrských staveb

Náplň práce:

  • - navrhování mostů, inženýrských konstrukcí, opěrných konstrukcí
  • - tvorba jejich projektové dokumentace ve všech stupních (studie, DÚR, DSP, PDPS, RDS)
  • - statické výpočty
  • - účast na jednáních s úřady a ostatními účastníky výstavby a další nutné související činnosti při projektové práci

Očekáváme:

  • - vysokoškolské vzdělání odpovídajícího oboru (KD)
  • - doložitelná praxe v oboru
  • - znalost práce na PC, zejména v CAD systémech a oborovém SW
  • - zodpovědnost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, chuť pracovat v týmu i samostatně
  • - autorizace dle zákona 360/1992 Sb. výhodou
  • - řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • - práci na zajímavých projektech dopravních staveb (silničních i železničních)
  • - odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích
  • - profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích
  • - sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní nebo životní připojištění, možnost jazykového vzdělávání, kulturní příspěvky pro zaměstnance a rodinu)
  • - pružnou pracovní dobu

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Praha

Kontakt:
Bližší informace: Ing. Dana Wangler, tel.: +420 605 229 039

SUDOP PRAHA a.s. Olšanská 1a, 130 80 Praha 3

Prohlášení:
Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Společnost
SUDOP PRAHA a.s.
Adresa
Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Statik, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SUDOP PRAHA a.s., Eva Vojáčková Jarešová
+420 735 193 162
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.