truconneXion, a.s. je moderní ambiciózní firmou, která již více než dvacet let aktivně působí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Vyvíjíme, implementujeme a podporujeme unikátní softwarové aplikace a řešení. Našim zákazníkům nabízíme profesionální a ucelené IT služby.

Jsme společnost, která se dynamicky rozvíjí, a neustále hledáme celou řadu nových spolupracovníků. Pomozte nám i Vy naplnit vize naše i našich zákazníků. Stačí se rozhodnout.

Systémový specialista

Pro tým poskytující služby našim stálým zákazníkům hledáme samostatného a kvalifikovaného kolegu, který by měl chuť do dalšího vzdělávání a pro něhož je práce zároveň jeho hobby.

náplň práce:

  • odborná implementace SW řešení
  • podpora, konfigurace, administrace a odstraňování provozních problémů
  • zpracovávání návrhů nasazení a projektové dokumentace

očekáváme:

  • základní zkušenosti s instalací programů, zálohováním dat a počítačovými sítěmi
  • znalost operačních systémů Microsoft (Windows server, SQL, ...)
  • schopnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • spolehlivost, zodpovědnost, aktivitu
  • řidičský průkaz sk. B

nabízíme:

  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • nové, inspirativní pracovní prostředí
  • možnosti odborného vzdělávání a profesního růstu
  • přístup k novinkám v oblasti informačních technologií
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody

Místo působení: Mladá Boleslav

Společnost
truconneXion, a.s.
Adresa
Boleslavská 199/3, Kosmonosy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.