Fruitisimo je nejovocnější bar v okolí! Najdeš ho na více než 60 místech v ČR, na Slovensku v Maďarsku, a jeho síť se každým dnem rozrůstá! Přes svůj italsky znějící název, kterým demonstrujeme naši vášeň pro ovoce, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý životní styl, zábava, úsměv.

REGIONÁLNÍ MANAŽER FRUITISIMO

Fruitisimo rodina hledá dalšího člena a to na pozici Regionální manažer.

Nabízíme:

  • Příjemnou firemní kulturu. Pozitivní náladu. Žijeme ovocem! Nešetříme nápady, rádi vymýšlíme inovativní řešení a zlepšujeme se. Problémy řešíme a neříkáme, že nejsou. Bavíme se s tebou, nejsi pro nás pouze zaměstnanecké číslo.
  • Do práce budeš chodit s radostí, máme tu dostatek vitamínů, kofeinu, teambuildingů a příjemné atmosféry.
  • Máme celoevropský přesah (ČR, SR, HU..)
  • Dostatek svobody – flexibilní pracovní dobu!
  • Řadu firemních benefitů (služební vozidlo, PC, telefon, produkty Fruitisimo…)
  • Odpovídající fixní finanční ohodnocení s motivační i bonusovou složkou
  • Pomůžeme Ti – není to jen o Tobě, ale o tom, že máš oporu v celém týmu

Náplň práce:

  • Budeš s láskou pečovat o svěřené provozovny
  • Pravidelně plánovat
  • Sledovat a vyhodnocovat plnění plánů
  • Motivovat naše skvělé barmany k nejlepším výsledkům
  • Optimalizovat správné obsazení provozoven a směn
  • Důsledně kontrolovat
  • Zajištění perfektního chodu provozoven dle standardů Fruitisimo
  • Podpora týmů na provozovnách

Požadujeme:

  • Nadšení pro práci a nové výzvy
  • Spolehlivost a loajalitu
  • Zodpovědný a důsledný přístup
  • Efektivní řešení krizových situací
  • Schopnost efektivně zvládnout svůj time management
  • ,,Ovocný“ pohled na svět :)
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

Společnost
FRUITISIMO
Adresa
bratří Dohalských 149/1, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Vedoucí/manažer restaurace, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel