UNIS Power, s.r.o., (dříve Bilfinger Babcock CZ) se zaměřuje na poskytování služeb na klíč v oblasti energetiky pro výrobu tepelné a elektrické energie. Firma rovněž poskytuje samostatnou technickou a projektovou činnosti v oblasti energetiky. Společnost UNIS Power pokračuje v dlouholeté tradici brněnského energetického strojírenství. Většina produkce směřuje do zahraničí, zejména na trhy Evropy a Asie. V Brně zaměstnává téměř 100 odborníků pro projekční činnosti, komerci, řízení projektů a zakázek.

S ohledem na očekávaný růst společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici:

EKONOM / EKONOMKA PROJEKTŮ

Náplň práce:

  • je členem projektového týmu a sleduje finanční rozpočet projektu, který administruje v interním systému
  • kontroluje a zajišťuje soulad harmonogramu projektu s plánovaným cash flow
  • úzce spolupracuje s oddělením plánování, nákupu a kontrolingu
  • poskytuje administrativní podporu projektu – aktualizuje rozpočet projektu v systému versus plán a skutečnost
  • zpracovává pravidelné výhledy na interní projektové práce a na dobu realizace projektu
  • úzce spolupracuje s Projektovým manažerem a poskytuje mu aktuální stav rozpočtu vč. výhledů
  • shromažďuje a kontroluje doklady z místa realizace projektu, provádí měsíční vyúčtování stavební pokladny
  • kontroluje a schvaluje faktury projektu
  • realizuje proces hedgingu projektu
  • sleduje a koordinuje jistoty, kauce, bankovní záruky, daně, poplatky a cla
  • spolupracuje s oddělením nákupu při řešení reklamací

Požadavky:

  • vzdělání ekonomického nebo právního zaměření
  • AJ slovem i písmem (smluvní a obchodní dokumenty, účast na jednáních)
  • povědomí o obchodním právu
  • znalost projektového řízení a projektové ekonomiky
  • zkušenosti v kontrolingu výhodou
  • pozitivní vztah k technice
  • komunikační schopnosti, samostatnost a rozhodnost

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované stravování
  • týden dovolené navíc a Sick Days
  • příspěvek na penzijní spoření
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • a další drobné benefity

Společnost
UNIS Power, s.r.o.
Adresa
Křižíkova 2960/72, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Ruština (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Elektrotechnika a energetika, Financial Controller, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel