Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní pojišťovnu s dlouholetou tradicí, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

COMPLIANCE OFFICER / PRÁVNÍK

Náplň práce:

  • Výkon klíčové funkce compliance ve smyslu zákona 277/2009 Sb., o pojišťovnictví
  • Monitoring právních změn
  • Systémová implementace právních změn do prostředí společnosti
  • Compliance kontroly, compliance školení
  • Vyhodnocování compliance rizik
  • Komunikace s Českou národní bankou
  • Komunikace s celou pojišťovací skupinou, reporting
  • Poskytování konzultací (např. ochrana osobních údajů, AML, finanční sankce, regulace distribuce pojištění)
  • Příprava a revize vnitřních předpisů
  • Revize smluvní dokumentace (smlouvy o obchodním zastoupení, pracovní agenda, outsourcingové smlouvy, smlouvy o dílo, kupní smlouvy)
  • Corporate governance

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • průběžná odborná školení a jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní benefity

Požadujeme:

  • dokončené magisterské vzdělání, obor právo
  • 1-2 roky praxe ve finanční instituci nebo advokátní kanceláři, zkušenost s compliance agendou výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • angličtinu na úrovni C1
  • schopnost aktivně komunikovat
  • analytické myšlení, zodpovědnost

NÁSTUP: 1. ledna / 1. února 2019

V případě zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Rex Factum s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost
REX FACTUM s.r.o.
Address
Praha
Required education: University
Required languages: English (Advanced)
Salary
Salary: 50 000 – 60 000 CZK / month
Benefits: Bonuses, Cell phone, Discount on company products / services, Notebook, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Cafeteria, Refreshments on workplace, Occasional work from home
Listed in: Insurance industry, Legal services
Employment form
Employment form: Full-time work
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Recruitment agency