Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Asistent účetního / personálního oddělení

Firma, zabývající se velkoobchodem s ovocem a zeleninou, dopravou, zemědělskou výrobou a servisními službami, hledá pracovníka, jehož pracovní náplní bude administrativní podpora a další činnosti spadající do kompetence účetního nebo personálního oddělení na centrálu v Praze 9 (Vysočany). Při výběru vhodných kandidátů budou mít šanci také absolventi a uchazeči s krátkodobou praxí.

Předpokládaná náplň práce:

  • administrativní činnosti - skenování dokumentů do informačního systému firmy, účtování bankovních výpisů a zápočtů, vystavování faktur, účtování přijatých faktur, účtování pokladen atd.
  • administrativa související s nástupy/výstupy a evidencí zaměstnanců, zpracování docházky, cestovních příkazů, organizace a zabezpečení výběrových řízení, zadávání dat do mzdového programu a informačního systému společnosti.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel) a pozitivní přístup k účetním systémům a k IT obecně
  • preciznost, samostatnost, zodpovědnost
  • systematický a analytický přístup
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • nástupní plat 25 000,- HR/měsíc po zkušební době 27 000,- až 30.000,- HR/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)
  • možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career ) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Společnost
VVISS a.s.
Adresa
Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Mzdová účetní, Personalista, Účetní, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

VVISS a.s., Marek Belan
283 847 220