Společnost SATEG GmbH, sídlící ve městě Lebach v kraji Saarland v Německu, která je členem nadnárodní společnosti Global Retool Group GmbH nabízí pro OSVČ, ale i řadové pracovníky pracovní pozici

PROGRAMÁTOR SINUMERIK, ZPROVOZŇOVÁNÍ A OŽIVOVÁNÍ NC STROJŮ – m/ž

Popis pozice:

- NC programování SIEMENS SINUMERIK 840D a uvádění strojů a technologických celků do provozu, linky a stroje jsou vlastní konstrukce dle požadavků zákazníka s řídícím systémem SINUMERIK

- vedení školení NC programování

- tvorba řídící dokumentace

- analyzování procesů a cyklů a jejich programové optimalizování

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání a znalosti v oboru mechaniky, mechatroniky, elektrotechniky, automatizace

- praxe min 2 roky

- zkušenosti s Siemens S7/ TIA Portal, Profibus, Profinet nebo WinCC, programování SPS a robotů výhodou

- zodpovědný přístup k práci

- flexibilita, samostatnost

- řidičský průkaz B, aktivní řidič/ka

- komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou

Nabízíme:

- zázemí ve stabilní silné společnosti

- účast na optimalizaci výrobních procesů

- místo výkonu: Lebach v kraji Saarland v Německu

- instalace ve výrobních závodech u zákazníků (převážně Německo)

- pracovní poměr a smlouva dle dohody (možno přímo s Německou společností, nebo přes dceřinou společenost SVQ Czech se sídlem v Droužkovicích u Chomutova)

- možnost turnusů

- možnost čerpaní záloh

- ubytování zajištěno

Internet: www.global-retool-group.com

Společnost
SVQ Czech s.r.o.
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 2 000 – 3 000 EUR / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Obráběč kovů, Strojní inženýr, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

SVQ Czech s.r.o., Martin Legler
+420 731 495 080
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.