Společnost DESSEQ je dodavatelem jednoúčelových strojů a robotických pracovišť. Zajišťuje vývoj, výrobu, zprovoznění a servis zařízení pro automatizaci výrobních procesů.

Konstruktér strojů a automatizační techniky, 3D CAD

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

návrh jednoúčelových strojů

návrh přípravků – montážní, kontrolní aj.

návrh robotických pracovišť

tvorba 2D a 3D dokumentace

komunikace se zákazníky a dodavateli

testování komponent – senzory, pneumatika, roboty, pohony, aj.

aktivní spoluúčast se na celém životním cyklu zařízení - od zpracování požadavků zákazníka, přes návrh a výrobu zařízení až po jeho konečnou montáž a zprovoznění, předání s následným servisem

NABÍZÍME:

příležitost růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti s mladým kolektivem

5 týdnů dovolené

pružnou pracovní dobu

zajímavé platové ohodnocení

příležitost uplatňovat vlastní myšlenky

zaškolení v 3D CAD SolidWorks a jiných programech

praxi v oblasti stavby jednoúčelových strojů a automatizační techniky

práci s nejlepšími produkty z oblasti automatizace

vhodné i pro absolventy

POŽADUJEME:

dobrou znalost některého 3D CAD systému, SolidWorks výhodou

aktivní přístup k řešení konstrukčních úloh, odpovědnost, samostatnost

základní orientaci ve strojírenství a chuť rozvíjet své znalosti

znalost AJ nebo NJ výhodou

Společnost
desseq.eu s.r.o.
Adresa
Teslova 1243/5e, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

desseq.eu s.r.o., Libor Zoubek
774 106 070