Pro našeho klienta, firmu Arcibiskupské zámecké víno Kroměříž s.r.o., hledáme nového kolegu či kolegyni. Historie Arcibiskupských sklepů je úzce spojena s historií města Kroměříže. Základním mezníkem v dějinách byl rok 1110, kdy koupil tehdy trhovou obec Kroměříž od markraběte moravského Oty, olomoucký biskup Jan II. Od té doby nastal rozvoj obce pod přímým vlivem olomouckých biskupů. Sklepy, v nichž se dělá víno, jsou součástí Arcibiskupského zámku v Kroměříži, umístěné v podzemí v hloubce 6,5m. Je zde vhodné prostředí pro výrobu ryze přírodních mešních vín. Tato výroba má staletou tradici a trvá již 750 let.Ve sklepích jsou zachovány nejstarší části zdiva gotického hradu ze 13.století. Víno zraje pouze v dřevěných sudech různé velikosti. Největší sud pojme 19 280 litrů a nejstarší sud je z roku 1805. Pro doplnění našeho pracovního týmu hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

Účetní

Pracovní náplň:

- komplexní zastřešení účetnictví

- účtování faktur, banky a pokladny

- účtování interních dokladů

- vystavování faktur

- mzdové účetnictví

- příprava podkladů pro interní i externí kontroly

- komunikace s příslušnými úřady

- zpracovaní měsíčních účetních závěrek

- zpracování výkazů DPH

- zajištění běžného provozu kanceláře

- vykonávání provozních úkolů zadaných jednatelem společnosti

- administrativní práce

- tvorba reportů

Požadujeme:

- SŠ, VŠ ekonomického směru

- praxe na pozici účetní alespoň 3 roky

- komplexní znalost podvojného účetnictví

- znalost mzdové evidence a výkaznictví

- zkušenost s programem POHODA výhodou

- uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a časovou flexibilitu

- organizační schopnosti

- vysoká ochota k pracovnímu nasazení a ochota se učit

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení (základ + bonusy)

- zaměstnanecké benefity: stravenky, slevy na produkty společnosti

- práci v příjemném prostředí

- stabilní a perspektivní společnost

- zajímavou a náročnou práci

- možnost osobního a profesního růstu

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu s fotografií zasílejte na kontakt uvedený níže.

Společnost
J.I.P. pro firmy s.r.o.
Adresa
Kroměříž
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Ekonom, Fakturantka, Mzdová účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Arcibiskupské zámecké vino Kroměříž s.r.o., Jiří Jemelka