Filozofická fakulta Univerzity Karlovy (FFUK) je tradičním centrem české vzdělanosti, vznikla jako fakulta svobodných umění díky zakládací listině Karla IV. ze dne 7. dubna 1348. Absolventi se dokáží vynikajícím způsobem uplatnit na nejvýznamnějších postech v oblastech vědy, kultury či politiky. Díky sedmi stovkám špičkových pedagogů a vědeckých pracovníků je tato fakulta nejvýznamnější českou humanitně orientovanou vzdělávací institucí, která ve svých oborech prezentuje stále nové a objevné myšlenky, a navazuje tak na svou několikasetletou tradici.

Právník/-ička

Základní agenda

  • metodické a administrativní vedení veřejných zakázek
  • zpracování a kontrola soukromoprávních smluv

Popis pozice a její pracovní náplň

  • komplexní příprava a vedení zadávacích řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, dle vnitřních předpisů UK a v souladu s pravidly příslušných dotačních programů
  • metodická podpora zadávajících útvarů, poradenská činnost v oblasti definování technických požadavků a stanovení vhodných kritérií hodnocení nabídek v rámci veřejných zakázek
  • příprava a kontrola smluv uzavíraných dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů
  • metodická podpora základních součástí fakulty a pracovišť děkanátu, poradenská činnost v oblasti uzavírání soukromoprávních smluv a jejich realizace

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právního směru
  • praktické zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek a v oblasti smluvní agendy
  • znalost práce s PC (MS Office, Internet), znalost E-ZAK výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • pečlivost a spolehlivost
  • pozitivní a proaktivní přistup k řešení problému
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavou práci v inspirujícím akademickém prostředí
  • stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • zaměstnanecké benefity

Termín nástupu

  • 1. 1. 2019
  • úvazek 1,0
  • První smlouva na FF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 26. 11. 2018.

Výhrada

Děkan FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.

Společnost
Univerzita Karlova - filozofická fakulta
Adresa
náměstí Jana Palacha 1/2, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Právní služby, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři.