#NEXTGEN_BS

BIT SERVIS je na trhu IT přes čtvrt století a zrovna vyrážíme na cestu minimálně dalších 25ti let. Jsme otevřeni novým nápadům a zlepšovákům.

Naší hlavní devizou je tým zkušených technických expertů, kteří u zákazníka doplňují IT oddělení. U menších klientů zcela přebíráme odpovědnost za IT infrastrukturu. Máme špičkové reference.

Junior IT technik

Chceš se topit ve vatě? Rád se něco učíš? Přijď obohatit náš (old)COOL kolektiv mladou invencí. Nejsme korporace, při tvém aktivním a odpovědném přístupu získáš míru svobody, kterou ti jinde nenabídnou. Rozhodování je u nás přímé a okamžité.

Co tě čeká?

Vzdálená i onsite podpora koncových uživatelů našich zákazníků. Řešení jejich "složitých" problémů (Máte kabel v zásuvce?).

Jaký bys měl být?

Aktivní a komunikativní. Být zkušeným uživatelem koncových IT zařízení. Musíš umět googlit, abys našel co neznáš.

Jak se u nás pracuje?

Je to jednoduché, když makáš, tak se ti dobře povede, vyděláš si slušný peníz a nikdo tě nebude prudit :-). Kolektiv i vstřícný šéf ti budou podporou. Je třeba i odpočívat, u nás máš 5 týdnů dovolené. Makáme, ale umíme i relaxovat na společném badmintonu, při grilování na naší zahradě, vyhlášený je náš kávový servis a oslavy narozenin, které vešly do dějin :-).

Jednoduše - pokud jsi rozumný, aktivní a inteligentní člověk, se zájmem o IT, pošli nám své CV a přijď se k nám podívat.


Informace o pozici

Společnost
BIT SERVIS spol. s r.o.
Adresa
Libušská 144/252, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Operátor, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel