ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Vedoucí projektu IS/IT

v sekci informatiky ústředí ČNB, Praha.

Náplň práce zahrnuje:

  • řízení práce menšího projekčního týmu (5 – 10 členů) ve všech fázích projektu IS/IT,
  • vypracování plánu realizace projektu (harmonogram, projekční tým, požadavky na dodávky, požadavky na pracnost, rozpočet a vazby na ostatní IS/IT a oblasti činnosti ČNB),
  • průběžné sledování, kontrolu a vyhodnocování plánu a vlastní realizace projektu,
  • zajištění případné spolupráce s externími dodavateli, (tj. přípravu podkladů pro výběrová řízení /zadávací dokumentace, smlouva/, koordinaci spolupráce s externím dodavatelem, přejímky dodaných produktů a služeb od externích dodavatelů včetně zajištění akceptačních testů),
  • koordinaci analýzy uživatelských požadavků,
  • koordinaci prací a spolupráci se specialisty na jednotlivé oblasti IS/IT na návrhu řešení a vlastním řešení uživatelských požadavků,
  • vedení a průběžnou aktualizaci dokumentace k projektu,
  • vypracování pravidelných zpráv o stavu projektu.

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání a nejméně 3 roky praxe v oblasti vedení projektů IS/IT.

Předpoklady pro výkon profese:

  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, včetně znalosti odborné terminologie v oblasti IT,
  • znalost minimálně jednoho ze standardů projektového řízení IPMA, PMI, PRINCE2,
  • všeobecný přehled v oblasti ICT,
  • velmi dobré formulační, komunikační a prezentační schopnosti (v mluveném i psaném projevu),
  • koordinační a organizační schopnosti,
  • schopnost rychlého rozhodování,
  • dobré analytické schopnosti,
  • praktické zkušenosti s analýzou uživatelských požadavků na informační systémy,
  • základní znalost BPMN/UML, Enterprise Architect výhodou,
  • zkušenosti s technologiemi Oracle výhodou,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • zázemí renomované instituce,
  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB s možností trvalého odborného růstu,
  • benefity: limit čerpaný formou "Cafeterie", příspěvek na penzijní a životní pojištění, nadstandardní zdravotně preventivní program, závodní stravování, sportovní a relaxační centrum, výměnné zahraniční rekreace, 5 týdnů dovolené, sick days a další,
  • propracovaný systém vzdělávání,
  • nástup možný dohodou.

Nabídky s profesním životopisem obsahujícím základní osobní údaje a motivačním dopisem zasílejte do 16. 11. 2018 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Registrovat“) nebo písemně na adresu:

Česká národní banka

sekce kancelář

odbor lidských zdrojů

Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1

zn.: Výběrové řízení 2018/037

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel