Fokus Praha již od roku 1990 nabízí komplexní komunitní péči lidem s dlouhodobým duševním onemocněním a jejich blízkým. Sdružujeme psychoterapeuty, socioterapeuty, pracovní terapeuty, psychology, sociální pracovníky a další pracovníky včetně dobrovolníků.
Pomáháme lidem s problémy v oblasti duševního zdraví najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu, protože:
• víme, že psychóza či jiné duševní onemocnění může potkat každého.
• věříme, že se z duševní nemoci dá zotavit.

Samozřejmě bez skvělých odborníků podporujících zázemí, kteří zajišťují chod naší organizace, by to nešlo. V současné době hledáme člověka, který nám pomůže s ekonomickým řízením jednoho z našich center. Chcete svoji práci obohatit o hlubší smysl? Pak čtěte dál, možná hledáme právě Vás!

Ekonom/ka Centra Karlín

Co vás čeká

  • Sestavování žádostí o dotace, finanční kontrola a vyúčtování projektů.
  • Podílení se na tvorbě rozvojových a dalších projektů.
  • Sestavování a kontrola čerpání rozpočtů vč. navrhování a administrace změn.
  • Vedení pokladní knihy, bankovního účtu a celková kontrola Cash-flow Centra.
  • Komunikace s účetní firmou.
  • Spolupráce s centrálou – plánování, finanční reporty ad.
  • Podílení se na vypracování statistických výkazů.
  • Podílení se na kompletaci dokumentace projektů Centra.
  • Podíl na zabezpečení mzdové, finanční a provozní agendy Centra.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Výbornou znalost práce s PC, Windows, MS Office.
  • Týmového ducha.
  • Samostatnost, rozhodnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Zkušenosti z práce v oblasti neziskového sektoru a sociálních služeb vítány.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci, která má a dává smysl.
  • Neformální pracovní atmosféru plnou humoru a pochopení.
  • Tým odborníků, kteří ti kdykoli poradí.
  • Podporu v rozvoji a vzdělávání ve tvém oboru.
  • Navíc můžete využít i nabídky interních kurzů z oblasti psychologie a seberozvoje.
  • Dovolená 5 týdnů, možnost čerpat i ve zkušební době.
  • Flexibilní pracovní dobu a dle domluvy Home office.
  • Práci na zkrácený úvazek 0,5.
  • Standardní platové ohodnocení.

Náležitosti výběrového řízení:

K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti.

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Fokus Praha si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Fokus Praha, z.ú.
Adresa
Nekvasilova 625/2, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.