Požadujeme:

· Odborná způsobilost: vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách (min. VOŠ v sociální oblasti)

Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - osoby s mentálním postižením
Odolnost vůči stresové zátěži
Dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat
Schopnost empatie, sebereflexe, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně
Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

Obecné předpoklady:

Trestní bezúhonnost
Zdravotní způsobilost
Znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka

Nabízíme:

Práce na celý úvazek
Nástup od 1. února 2019
Odpovídající finanční ohodnocení
Stravenky, 5 týdnů dovolené
Možnost dalšího vzdělávání, supervize
Přátelské a podporující prostředí
Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

Individuální práce s uživateli sociální služby
Zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby
Zajištění chodu zařízení

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete životopis a motivační dopis do 8. listopadu 2018

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Mahenova 4686/16, Jihlava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.