Jsme advokátní kancelář založená v roce 1990. Máme pracoviště v Praze a Hradci Králové a máme 40 prima kolegyň a kolegů. Mezi naši klientelu se řadí významné instituce, jak z hlediska regionálního, tak z hlediska celorepublikového významu jako jsou státní instituce, bankovní a pojišťovací domy, investiční a finanční skupiny, významné sportovní kluby, automobilové společnosti apod. Rovněž se můžeme pochlubit celou řadou specializovaných týmů a celou řadou šikovných kolegyň a kolegů, kteří pravidelně publikují. Jsme členy v nadnárodním sdružení ABL (Alliance of Business Lawyers) a v Czech Service International (CSI) - aliance předních českých soukromých společností v oblasti služeb. Tyto členství nám pomáhají vytvářet komplexní síť služeb pro naše klienty.

Musíme se také pochlubit vítězstvím v soutěži Právnická firma roku 2016 v kategorii Regionální právnická firma roku. Rovněž jsme pravidelně velmi doporučovanou kanceláři v oblasti trestního práva a v oblasti řešení sporů a arbitráží.

Účetní v Advokátní kanceláři

Požadujeme

Koho hledáme:

- hledáme parťáka do naší advokátní kanceláře na pozici účetní, nejlépe toho, kdo vystudoval SŠ/VŠ ekonomického zaměření

- někoho, kdo se nebojí práce

- umí pracovat samostatně

- někoho komu to pálí a nebojí se překážek

- někoho, kdo se nebojí a nezalekne se čísel

Co by měl náš nový kolega umět:

- měl by uživatelsky ovládat PC (Word, Excel, Internet)

- pokud máš zkušenosti s účetním programem Pohoda, máš velkou výhodu

- měl by mít zkušenost s vedením kompletní účetní agendy - nejlépe s praxí na obdobné pozici (samostatná/ý účetní, hlavní účetní)

- a zároveň by měl mít znalost účetní a daňové legislativy, mzdové a personální agendy

Nabízíme

- super kolektiv a ještě lepší pracovní zázemí

- spoustu práce a zajímavých lidí

- férový a motivující plat

- řadu firemních benefitů ( služební telefon, notebook, kartu Multisport, stravenky, odměny)

Náplň práce

Co tě čeká a nemine:

- vedení kompletní agendy podvojného účetnictví a výkaznictví v souladu s platnými právními předpisy

- platební příkazy

- zodpovědnost za sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek, reportů a finančních analýz

- spolupráce s daňovým poradcem, příprava podkladů, podávání daňových přiznání, komunikace s FÚ

- práce v účetním programu – Pohoda, práce v interním programu na evidenci klientů

- zpracování mezd (pro cca 25 zaměstnanců)

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
Adresa
Malé náměstí 124/15, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., Leona Křečková
Malé náměstí 124, 50003 Hradec Králové, Česká republika
495 534 081