Jsme významným dodavatelem dentálního materiálu pro ordinace, laboratoře, specializovaná pracoviště a lékárny. Společnost JPS s.r.o. je ryze česká společnost s více než dvacetiletou tradicí na trhu. Naše portfolio výrobků je velice široké - od produktů typu profylaxe (kartáčky, pasty apod.), přes materiály pro zubní výplně, ortodontické materiály, nástroje do ordinací, až po přístroje (např. rentgeny, lampy) a implantáty.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ve STOMATOLOGII (implantologie)

Do svého týmu hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro podej dentálních implantátů a technologií do stomatologických ordinací v regionu Severní Morava.

Náplň práce:

  • celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřeném regionu
  • výkon vlastní prodejní aktivity u potenciálních a stávajících zákazníků
  • obchodní činnost na základě požadavků a potřeb dle pokynů nadřízených
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech
  • podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti, případně na jejich aktivním vyhledávání
  • komunikace s klinikami

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnictví výhodou)
  • úspěšnou praxi v obchodu (stomatologická oblast výhodou)
  • platný řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil
  • aktivní a pozitivní přístup, průbojnost a zdravou asertivitu
  • znalost Aj na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a obchodní schopnosti, cit pro obchod
  • ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení v tuzemsku i zahraničí

Nabízíme:

  • práci pro renomovanou českou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
  • produkty pouze renomovaných a žádaných značek
  • odborné zaškolení
  • velmi motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • práci na ŽL

Společnost
JPS s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Obchodní zástupce, Stomatolog, Zdravotní sestra, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.