Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další a další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

Marketingový manažer - komunální a čisticí technika

Marketingový manažer

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Hledáte práci ve stabilní české společnosti, zajímavou pracovní činnost v dynamickém prostředí a možnost uplatňovat své nápady? Chcete se aktivně podílet na budování značky Unikont Group? Baví Vás obchod nebo technika a vše kolem?

Na nic nečekejte. Hledáme právě Vás!

Náplň práce: vedení kompletní marketingové agendy společnosti, zejména pak:

- příprava, realizace a vyhodnocení marketingových strategií

- příprava propagačních materiálů, katalogů, leafletů

- správa webu a sociálních sítí

- průzkum a analýza trhu

Nabízíme:

- práci na plný úvazek

- zajímavé finanční ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- zázemí stabilní společnosti s velmi významným podílem na trhu

- možnost samostatně uplatňovat své zkušenosti a nápady

- mobilní telefon i pro soukromé využití

- firemní akce

- další zaměstnanecké výhody

- nástup: ihned nebo dohodou

Požadujeme životopis v českém jazyce.

Společnost
Unikont Group s.r.o.
Adresa
Služeb 609/6, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel