Pro naši dceřinnou společnost VIVmail.cz hledáme kvalitní obchodní tým.

Společnost VIVmail.cz je jedním z největších poskytovatelů technologií a služeb v oblasti E-mail marketingu v regionu.

VIVmail.cz pomáhá klientům skrze vlastní E-mail marketingovou technologii Targito.com v automatizované a personalisované komunikaci s jejich zákazníky, která jim pomáhá zjistit více o jejich zákaznících. Pracujeme s BIG DATA pro lepší poznání zákazníka a technologie sama vytváří personalisovaný obsah každému jednotlivému příjemci sdělení. Naše technologie využívá 100+ klientů jako O2, Conrad, Feedo, Insportline, Lekarna.cz, Euronics, PROFIZOO, Korálky.cz a mnoho dalších. Získali jsme několik ocenění v soutěžích. Jsme menší firma do 20 zaměstnanců, která přirozeně roste díky kvalitním zaměstnancům a klientům, bez pomoci investorů a EU fondů. Naše řešení zvyšuje několikanásobně výsledky e-mail marketingu a ROI řešení se pohybuje do 6 měsíců.

Nabízíme:
Být součástí pracovitého kolektivu odborníků na prestižní adrese v centru Prahy. Díky vlastnímu vývoji máme možnost ovlivnit výslednou podobu našich technologií. Pokud chcete využít svoji angličtinu, můžete být v kontaktu se zahraničními zákazníky, technologickými partnery v UK a USA.

VIVmail.cz je dlouhodobě oceňován zákazníky díky jedinečnému know-how a pokrokovosti technologii, které využívá. Můžete se i vy stát součástí respektovaného týmu, který za posledních 8 let si vybudoval silnou pozici na trhu.

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení včetně bonusů při plnění našich společných cílů.

Odpovědnost:
Budete mít odpovědnost za obchodní vedení společnosti s 20mil. Kč obratem, který chceme dále zvyšovat. Pro stávající klienty budete eskalačním kontaktem a zdrojem dalšího rozvoje spolupráce. Vaše odpovědnost bude akvizice nových klientů a vedení obchodních jednání ve spolupráci s realizačním týmem. Povedete a bude inspirací pro naše další obchodníky. Budete se účastnit důležitých firemních rozhodnutí.

Požadujeme:

Absolutní loajalitu k firmě, férovost a nadšení pro technologie.

Komunikovat v angličtině na úrovni B2. Být klientům k dispozici 12h denně je dobrý předpoklad být v této pozici úspěšný.

Schopnost pochopit podnikání našeho zákazníka je nutné pro správné zapojení našich produktů do jeho on-line marketingu.

Znát dlouhodobé cíle klienta a metriku hodnocení vzájemné spolupráce je třeba pro dlouhodobě úspěšný vztah s klientem.

Praxe v marketingu výhodou.


Informace o pozici

Společnost
VIVnetworks.com s.r.o.
Adresa
Jungmannovo náměstí 753/18, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel