Amenity Resort Špindlerův Mlýn je novým resortem ve vyhledávané, ale klidné lokalitě Špindlerův Mlýn - Labská. Nově otevřený 4* hotel disponuje 48 lůžky a přilehlý Dependance s 8 rodinnými apartmány 32 lůžky. Wellness, bazén, bowling bar, restaurace s terasou v těsné blízkosti sjezdovky Labská.
Resort je součástí společnosti Amenity Resorts s.r.o.

Pomocná síla do kuchyně

Popis pozice:

· Pomocná síla dle pokynů nadřízeného pomáhá pří přípravě pokrmů,

· vykonává přípravné práce před začátkem provozu a po jeho skončení,

· myje nádobí, čistí porcelán, sklo a příbory,

· uklízí kuchyň a zázemí restaurace,

· v případě nutnosti pomáhá v ostatních úsecích provozu.

Požadujeme:

· Základní znalosti gastronomie,

· zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství,

· aktivní a vstřícný přístup,

· spolehlivost, samostatnost,

· časovou flexibilitu (směnný provoz),

· chuť učit se novým věcem,

· zkušenosti s přípravou salátů a lehkých dezertů výhodou.

Nabízíme:

· Práci na hlavní pracovní poměr (směnný provoz),

· mzdu a odměny odpovídající kvalitě odvedené práce,

· ubytování v nadstandardních podmínkách

· stravování za velmi výhodné ceny,

· možnost využití wellness a dalších služeb čtyřhvězdičkového resortu, fitness

· ubytování zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků v resortech Amenity za velmi výhodné ceny,

· zaškolení a získání praxe napříč resorty Amenity,

· pracovní prostředí nového luxusního hotelu přímo na svahu, nedaleko sjezdovky Labská,

· práci v mladém kolektivu.

Společnost
Amenity Resorts s.r.o.
Adresa
Špindlerův Mlýn – Labská
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Základní), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 15 000 – 20 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Amenity Resort Špindlerův Mlýn, Kučíková Pavlína
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.