Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o. v Plzni na Borských polích hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici:

Technik EMC laboratoře

Náplň práce:

  • testování elektromagnetické kompatibility
  • podpora zajištění chodu laboratoře
  • podílení se na zajištění kvality finálních výrobků

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50 podmínkou
  • samostatnost, pečlivost
  • chuť k dalšímu vzdělávání
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Společnost
Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Adresa
U Panasoniku 1068/1, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektrotechnik, Metrolog, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.