Společnost Kingspan a.s., přední evropský výrobce izolačních a zateplovacích panelů, hledá pro svůj tým divize Kingspan a.s., kolegyni/kolegu na pozici

Účetní se zkušenostmi

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedení a účtování majetku, inventury majetku

- rekoncilace účtu

- fakturace a vystavování škodních faktur

- účtování časového rozlišení

- správa pojistek a vyřizování pojistných událostí

- statistické reporty

POŽADAVKY:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- znalost anglického jazyka na úrovni B2

- 2 roky praxe v oboru

- znalost daňového systému ČR

- uživatelská znalost MS Office, pokročilá znalost MS Excel

- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

- SAP výhodou

NABÍZÍME:

- práci v příjemném kolektivu v úspěšné nadnárodní společnosti

- odborná školení a možnost dalšího vzdělávání

- 5 týdnů dovolené

- další benefity zaměstnaneckého programu firmy

- příspěvek na stravování

více informací: www.kingspanprace.cz

Společnost
Kingspan a.s.
Adresa
Vážní 465, Hradec Králové – Pouchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kingspan a.s., www.kingspanprace.cz, Martina Pavlovcová
725 939 725
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.