Pro naši středně velkou zavedenou organizaci hledáme vhodné kandidáty/ky na plný pracovní úvazek na pozici:

Finanční účetní

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví přiděleného úseku tj.:

- Zadávání faktur přijatých a vydaných do systému;
- vedení a účtování pokladny v Kč i v cizí měně;
- účtování bankovních výpisů;
- vystavování platebních příkazů;
- příprava podkladů pro inventury;
- likvidace a zúčtování cestovních příkazů.

  • Všeobecná administrativní činnost
  • Zpracování objednávek
  • Spolupráce při měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrce

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu (min. střední vzdělání s maturitní zkouškou)
  • Znalost podvojného účetnictví, znalost účetnictví příspěvkových organizací a účetnictví IFS výhodou
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Office)
  • Spolehlivost, důslednost, svědomitost, pracovitost, loajalita, flexibilita, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti
  • Čistý trestní rejstřík
  • Vhodné i pro uchazeče v důchodovém věku a absolventy, které zapracujeme
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou (cca 2 roky), zástup za rodičovskou dovolenou
  • platové zařazení podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a další benefity
  • Místo výkonu práce Praha 1

Pokud se cítíte být osloveni touto zajímavou nabídkou, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na níže uvedený kontakt nejpozději do 15.11.2018.

Pokud Vás do týdne od ukončení výběrového řízení nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Společnost
Centrum služeb pro silniční dopravu
Adresa
nábř. Ludvíka Svobody 1222/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Centrum služeb pro silniční dopravu, Dominika Repková
602 506 577