ACT holding je mateřská/holdingová společnost, která pod sebou zaštiťuje několik dceřinných firem z různých oborů. Hlavním oborem činnosti je fleetový management a střednědobý pronájem aut. Mezi další obory, ve kterých působíme, je investiční činnost, IT/vývoje podnikového softwaru, internetový/SEO marketing.

FAKTURANT NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK / ÚČETNÍ JUNIOR

Chcete posunout svoje znalosti na jinou úroveň? Hledáte stabilní firmu, ve které můžete získat zkušenosti z více odvětví? Jste samostatní, máte rádi ve věcech pořádek a rádi se rozvíjíte, potom nám můžete poslat svůj životopis na pozici:

Co Vás čeká:

  • účtování běžných denních operací (pokladna, faktury, banka),
  • Účtování majetku
  • Běžná kancelářská administrativní práce
  • zpracování podkladů pro DPH a kontrolní hlášení
  • Registrace nových zákazníků do databáze
  • Práce v programu POHODA

Co získáte:

  • samostatnou a zodpovědnou práci,
  • Možnost osobního rozvoje. V rámci holdingu můžete získat účetní znalosti ohledně účtování více odvětví.
  • Práce ve dynamické a stabilní společnosti
  • Práce v mladém kolektivu
  • Práci v centru Prahy
  • Firemní bonusy

Co potřebujete:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • pracovní zkušenosti v oboru účetnictví/ fakturace min. 2 roky
  • Znalost podvojného účetnictví a DPH
  • Znalost uživatelských programu - OFFICE (Excel, Word)
  • Spolehlivost, důslednost, pečlivost a samostatnost
  • Znalosti účetního systému POHODA výhodou.

Kdo to může dělat:

  • Ucházeče s velkou chutí do práce
  • Pozice je vhodná i pro studenty/tky VŠ s min. 1 rokem praxe a pro ženy na/po rodičovské dovolené
  • Možnost práce na IČO, plný nebo zkrácený úvazek

Zašlete nám svůj životopis a průvodní dopis, ať víme, co Vás k práci u nás motivuje a kam se chcete posunout. Z došlých životopisů vybereme kandidáty, které následně pozveme k osobnímu pohovoru.

Společnost
ACT holding s.r.o.
Adresa
Politických vězňů 1597/19, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 14 000 – 16 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.