Pozice: IT technik, Dohled datového centra

Pracovní náplň:

· Dohled provozu Datového centra a internetových připojení

· Administrativa spojená s provozem Datového centra, internetového připojení

· Komunikace se zákazníky z oblasti malých a středních firem

· Zpracování jejich požadavků na změny nastavení služeb a servisní zásahy

Požadujeme:

· SŠ vzdělání

· Aktivní znalost PC sítí, práce s PC

· Kultivovaný mluvený i psaný projev

· Samostatnost a aktivní přístup při řešení neočekávatelných situací

· Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

· Ochota učit se nové věci

Výhodou:

· Orientace v IT

· Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

· práci na 12ti hodinový úvazek v režimu krátkých/dlouhých týdnů (7:00hod-19:00hod)

· hlavní pracovní poměr

· příplatky za práci přesčas

· práce s moderními technologiemi

· příjemné pracovní prostření

· možnost vzdělávání a karierního růstu

Nástup možný ihned

Společnost
Faster CZ spol. s r.o.
Adresa
Jarní 1064/44g, Brno – Maloměřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.