MANAŽER PROJEKTU-stavební investice,rozvoj závodu AGV00213-2

Pro významnou společnost v oblasti těžkého průmyslu, která v současné době připravuje zásadní investice do modernizace své technologie a připravuje stavební rozvoj závodu, řešíme pozici manažera pro stavební dozor a řízení investic:

MANAŽER PROJEKTU - stavební investice, rozvoj závodu

Náplň práce
Na uvedené pozici budete odpovědný přímo představenstvu.
Vaším úkolem bude zastřešit komplexně stavební oblast nových investic. Budete spolupracovat s kolegou za část strojní, doladění požadavků na stavební úpravy, zásahy vzhledem k instalovaným novým strojním zařízením a technologiím.

Vašimi úkoly budou:
- jednání s dodavateli stavebních prací, převzetí a kontrola realizovaných prací
- sledovat dodržení finanční části projektu, časového plánu, změny, úpravy oproti plánu z role garanta, dozoru investora
- zastřešit běžné opravy, oblast správy budov

Požadavky
- SŠ/VŠ - stavební, případně strojní obor, optimálně ČVUT apod.
- praxe z role stavbyvedoucího, mistra stavby, stavebního dozoru apod.
- znalost čtení dokumentace
- zkušenost ekonomiky při stavebních investicích
- znalost angličtiny nebo němčiny - jednání s centrálou
- PC znalost - uživatelsky

Pracovní podmínky
Nabízíme trvalou spolupráci. Pozici manažera, senior specialisty, využití zkušeností v řízení projektu. Kvalitní finanční ohodnocení. Optimální dojezd v lokalitě Praha-západ, Beroun, Kladno.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Strojírenství, Project Manager, Technik ve stavebnictví, Technický ředitel/manažer, Stavbyvedoucí, Technik ve strojírenství, Strojní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.