TÝMOVÁ ASISTENT/KA-REFERENT/KA-obchodní firma AGJ00117-4

Pro obchodní společnost, za kterou stojí německý vlastník, a která se pohybuje v prodeji technologických výrobních zařízení pro automobilový průmysl, hledáme pro administrativně organizační podporu vhodnou kandidátku nebo kandidáta na pozici:

TÝMOVÁ ASISTENT/KA - REFERENT/KA - obchodní firma s technickými výrobky

Náplň práce:
Budete mít za úkol administrativně a organizačně podporovat manažery vedení a prodejního týmu. Půjde o různorodou práci, která bude vyžadovat i určitou samostatnost a administrativně organizační zdatnost.

Konkrétní náplň:

  • vedení administrativních agend spojených s obchodními aktivitami
  • správa smluv, objednávek a tvorba podkladů pro fakturaci
  • zprostředkování informací mezi zákazníky a obchodníky či techniky
  • objednávky spojené s řešenými zakázkami
  • zpracování přehledů o prodejích a stavu zakázek
  • příprava podkladů pro zpracování účetnictví
  • organizace schůzek, příprava pracovních cest apod.
  • reporting do mateřské společnosti a běžná denní komunikace

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe v obchodní administrativě
  • zkušenost z obchodních společností výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • znalost angličtiny nebo němčiny

Pracovní podmínky
Proto, abyste uspěl/a na této pozici není nutné technické vzdělání ani zkušenost s technikou. Jen se technické problematiky řešené ve firmě nesmíte bát.

  • vstřícný tým
  • silná značka
  • dobré pracovní podmínky - mzda i další benefity

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Administrativní pracovník, Referent, Pracovník back office, Fakturantka, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková