Asistentka technického ředitele

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti outdoorové reklamy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka technického ředitele.

Náplň práce:

  • Interní komunikace napříč společností vč. komunikace s mateřskou společností sídlící v zahraničí (Vídeň, Paříž)
  • Komunikace s dodavateli, městskými úřady či státní správou
  • Správa kampaní pro hl. m. Praha

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Profesionální vystupování a komunikace
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • Znalost FJ – výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici – výhodou

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Vhodné pro absolventy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Asistent v médiích, reklamě, PR, Pracovník back office, Recepční, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.