Havlíkova přírodní apotéka je energicky rostoucí kosmetická společnost, která upřednostňuje pozitivní myšlení, chuť se naučit mít rád/a dělat práci s nadšením a s vervou.

I když historie naší značky sahá jen něco málo přes 4 roky, zákazníci si ji zamilovali a my s ní chceme růst dál. Měníme se ze "startupu z kuchyně" na velkou společnost. Svoji práci děláme celým srdcem a s plným nasazením. Máte to stejně?

OBCHODNÍ ŘEDITEL – SALES DIRECTOR

Mladá dynamicky rostoucí společnost na trhu biokosmetiky, hledá nového kolegu na pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE. Uspěli jsme v ČR, rosteme na Slovensku a chceme expandovat dále na trhy AT a Korea.

Hledáme: Zkušeného manažera s komplexním myšlením, který vybudoval oddělení obchodu, nebo obchodu a marketingu v rámci větší společnosti. Manažera, který se nebojí jít do nového projektu a vybudovat tým. Má argumentační, komunikační a prezentační dovednosti, je flexibilní a zvládá zátěžové situace.

Co od Vás očekáváme: nekorporátní myšlení, hledání řešení “out of box“, zodpovědnost za chod obchodu (centrála, retail, e-commerce), velkou míru samostatnosti a flexibility, hands-on-přístup.

Náplň práce

  • ve spolupráci s managementem společnosti stanovuje obchodní strategie a postupy pro průnik na trh – omni-channel sales
  • monitorování trhu a vyhledávání nových možností
  • akvizice nových klientů a péče o stávající zákazníky
  • zodpovědnost za odbyt produktů
  • návrh a nastavení prodejních kanálů
  • měření výkonu pomocí klíčových indikátorů výkonu
  • komunikace s klíčovými zákazníky
  • spolupráce na marketingové strategii
  • vyhodnocování prodejních aktivit
  • motivace a hodnocení zaměstnanců v obchodním oddělení
  • nastavování prodejních cílů
  • analýza prodejních a finančních ukazatelů
  • reprezentování organizace na jednáních
  • spolupráce s finančním oddělením
  • organizování a koordinování činnosti podřízených manažerů
  • pravidelný report výsledků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • znalost sales a marketingu podmínkou
  • zkušenost práce v kosmetickém průmyslu – výhodou
  • výborné analytické schopnosti, silné strategické myšlení a kritický pohled
  • organizační schopnosti a zkušenosti s vedením týmu, schopnost motivovat, rozvíjet a má důvěru v schopnosti ostatních
  • rozhodnost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou práci pro mezinárodní společnost
  • zodpovědnost za kompletní obchodní oddělení v oblasti přírodní kosmetiky
  • komplexní marketing, strategické plánování pro stávající brandy a vytváření příležitostí pro další produkty
  • nastavení obchodní strategie, stanovení cílů
  • firemní benefity, zajímavé finanční ohodnocení

Benefity: bonusy/prémie, manažerský motivační program, automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby

Nástup: ihned nebo dle vzájemné dohody

Máte chuť zkusit práci u nás?

Pokud ano a splňujete požadovaná kritéria, pošlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyku včetně fotografie. Důvěrnost Vašich dokumentů je pro nás samozřejmostí.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Havlíkova přírodní apotéka, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Havlíkova přírodní apotéka s.r.o.

Společnost
HAVLÍKOVA APOTÉKA
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Havlíkova přírodní apotéka, Tereza Nováková