Společnost Maurice Ward & Co. nabízí úplný sortiment spedičních, celně deklaračních a logistických služeb. Díky mnoha mezinárodním pobočkám, jež jsou strategicky umístěny ve všech důležitých evropských zemích, disponuje společnost silnou a efektivní sítí na podporu řízení zásobovacích řetězců, kterou využívá řada nadnárodních společností.

Specialista logistiky - 2 směny, po až pá

Náplň práce:

*Zajištění hladkého průběhu všech přeprav v každodenním provozu za využití našeho systému
*Komunikace se zákazníkem a dopravcem ohledně materiálu, který je skladován
*Práce s celními dokumenty

Požadujeme:

*Odpovídající praktické zkušenosti z logistiky výhodou
*Schopnost rychle stanovit priority i v době nejvyššího pracovního vytížení a zároveň vstřícně a přátelsky komunikovat s cílem nalézt řešení
*Zkušenosti s využíváním aplikací MS Office

*Znalost anglického jazyka min v písemné formě podmínkou

*Ochta práce na 2 směny od po-pá- Štěnovice

Nabízíme:

*Nástup možný ihned
*Po zkušební době motivující systém ohodnocení
*Firemní doprava, 5 týdnů dovolené, stravné, bonusy a další benefity
*Prácí v mezinárodní společnosti
*Možnost kariérního postupu

*Nástupní bonus po úspěšném absolvování 3 měs zkušební doby

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce na uvedenou emailovou adresu.

Společnost
Maurice Ward & Co., s.r.o.
Adresa
Štěnovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Logistik, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.